התחבר | הרשםמכירה לספקים ומעבדות בלבד !
כל המחירים באתר כוללים מע"מ!
משלוחים לכל חלקי הארץ

טלפון להזמנות: 077-5540051


כלי עבודה למעבדות סלולר

מחפשים כלי עבודה למעבדות סלולר? אם כן, הגעתם למקום הנכון! חברת ספיד-פרו עובדת מזה שנים באופן הדוק עם מעבדות סלולר וספקים בכל רחבי הארץ, ומעמידה לרשותם כלים מתקדמים ואיכותיים לטיפול בכל סוגי התקלות ובכל המכשירים. אנו מכירים באופן מעמיק את פעילותן של המעבדות ויודעים היטב כי הכלים שאנו מספקים חייבים לתת מענה ברמות הגבוהות ביותר של מקצועיות ואמינות. מסיבה זו, אנו מפיצים אך ורק כלי עבודה למעבדות סלולר שעוברים פיקוח הדוק ובקרות איכות קפדניות מטעמנו.

מגוון רחב של כלי עבודה למעבדות סלולר

באתר ספיד-פרו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של כלי עבודה ייעודיים למעבדות סלולר. בין היתר, ניתן להזמין דרך האתר מד מתח יציאת USB לבדיקות תקינות של מטענים, נוזל מקצועי לניקיון מעגלים, מיקרוסקופ מקצועי עם מצלמה בעל חיבור HDMI זום 7 על 45 ובעל תאורת לד קרה, דבק דוץ חזק מאוד ודק, ופינצטות מסוגים שונים. כמו כן, ניתן להזמין דרכנו מדבקות אחריות הנושאות את שם העסק או את הלוגו שלו,. זאת, לצד מגוון כלי עבודה נוספים למעבדות סלולר הנותנים מענה שלם לכלל צרכי הטכנאים.

שירות מעולה ללקוחותינו

חשוב להדגיש כי איכותם הגבוהה של המוצרים שאנו מפיצים אינה מתבטאת במחירים יקרים או בלתי משתלמים. נהפוך הוא, חברת ספיד-פרו הוקמה מתוך מטרה לפתח את התחרות בענף הסלולר ולהיטיב עם הציבור בישראל. לכן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מחירים נוחים וכדאיים, המאפשרים ללקוחות המעבדות ליהנות משירות משתלם ולחזור אליהן שוב בעת הצורך. מעבר לכך, חברתנו דוגלת במתן מענה זריז ויעיל המותאם במדויק לצרכי הלקוח, מתוך הבנת חשיבותם של הכלים להתנהלותן התקינה של מעבדות. למען מטרה זו עומדת לרשותכם מערכת הזמנות פשוטה לשימוש, חכמה ויעילה, בה תוכלו להתרשם מהכלים הדרושים לכם, לקרוא את מפרטיהם ולהזמינם בקלות. את הכלים שהזמנתם תוכלו לקבל אל בית העסק בתוך זמן קצר של שניים עד שלושה ימי עסקים, או לחילופין לאסוף אותם בעצמכם בזמן הנוח לכם.

למידע נוסף וביצוע הזמנות

הזמנת כלי עבודה למעבדות סלולר ניתן לבצע כבר עכשיו דרך האתר. בנוסף, הינכם מוזמנים להתקשר אל נציגי חברת ספיד-פרו בדף צור קשר או בטלפון 077-5540051 , ולקבל מענה מקצועי לכל שאלה ופנייה.  

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים